ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 189
  11.02.2019

  TOHUMCULUK SEMİNERİ

  Tohumculuk Alt Birliği yönetim kurulu Başkanı Hacı Ömer GÜLER, TURKTOB Başkan vekili Dr. Vehbi ESER ve yönetim kurulu üyeleri odamızı ziyaret ettiler. Odamız toplantı salonunda Tohumculuk Alt Birliğine hazırladığımız panelde oda Başkanımız, Oda meclis ve Yönetim kurulu, Tarım İlçe Müdürü Adem AKLAR ve tohum üreticilerimiz ile birlikte katılım sağlandı. Tohumculuk ile ilgili problemler soru cevap şeklince üretici ve yönetim kurulu arasında konuşuldu. Oda Başkanımız Nuri Taşkıranoğulları Tohumculuk ile ilgili sorunları Ankaraya artık bizzat kendisi iletecek ve çözümü için TURKTOB yönetimi ile birlikte çalışacaktır.

 • 188
  03.02.2019

  '2019 GENEL KURUL''

  '' BERGAMA ZİRAAT ODASINDA YENİDEN NURİ TAŞKIRANOĞULLARI DÖNEMİ.'' 03.02.2019 Pazar Günü gerçekleşen Genel Kurulumuza; Kaymakam, Belediye Başkanı,Oda Başkanları ve temsilcileri,Belediye Başkan Adayları, Muhtarlar,Delegeler ve çok sayıda üreticimiz katılım sağladı. Aldığı oylar ile tekrar güven tazeleyen Nuri Taşkıranoğulları; Son sözü sandık söyledi bana ve ekibime güvenen bütün delegelerimize, muhtarlarımıza ve katılımları ile destek veren herkese teşekkür eder; Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını temenni ederim...

 • 187
  31.01.2019

  ''SULAMA SİSTEMLERİ DESTEK TOPLANTISI''

  Kırsal Kalkınma destekleri kapsamında bireysel sulama sistemlerinin desteklemesi hakkında bilgilendirme toplantısı, İlçe Tarım Müdürü Adem Aklar, Oda Başkanımız Nuri Taşkıranoğulları ve üreticilerin katılımı ve İl Tarım Müdürlüğünün sunumuyla Bergama Ziraat Odası Toplantı salonunda yapılmıştır.

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı