Odamızdan Haber ve Duyurular

Bergama Ziraat Odası

 • 236
  17.10.2019

  AK PARTİ İZMİR İL BAŞKANI KEREM ALİ SÜREKLİ ODAMIZI ZİYARETTE BULUNDU.

  AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve Bergama İlçe Başkanı Sebahattin Güzel'i çiftçilerimiz ile birlikte odamızda ağırladık. Bakırçay çiftçisinin güncel sorunlarından bahsedip karşılıklı istişare yaptık. Nazik ziyaretleri için İl Başkanı ve İlçe Başkanımıza çok teşekkür ederiz..

 • 235
  10.10.2019

  İZMİR ZİRAAT ODALARI BAŞKANLARI TBMM'DE

  İzmir Ziraat Odaları Başkanları olarak TBMM'nde İzmir Millet Vekillerimizi ziyaret ettik. Pamuğa dair sorunlarımızı dile getirdik ve çözüm önerilerimizi sunduk.. Tarım Bakanımız Sayın Bekir Pakdemirli'den pamuk primi miktarı,çiftçinin Ziraat Bankası ile Tarım Kredi Kooperatifine olan borçların 5 yıllık eşit taksitler halinde yapılandırma çalışmalarının sürdüğünü ve en kısa zamanda çözüme ulaştırıp açıklayacağı bilgisini aldık...

 • 234
  10.10.2019

  ''YURTTA BARIŞ, DÜNYADA BARIŞ''

  Kahraman Mehmetçiğimizin, ‘Yurtta barış, dünyada barış’ ilkesiyle bölgede huzur ve barış ortamı sağlayarak, sağ salim dönmesini temenni ediyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

 • 233
  25.09.2019

  Deniz Bank İle Üretici Kart Protokolü

  Bergama Ziraat Odası Başkanlığı ve Deniz Bank Bergama Şubesi arasında Denizbank Şube Müdürü İbrahim NURSAL Oda Başkanımız Nuri TAŞKIRANOĞULLARI ve Ruhiye KURT'un beraberinde Üretici Kart kullanan üreticilerimiz için Ziraat Odası tarım ürünleri satış bölümündeki alış verişlerinde 3 aya kadar 0 faiz protokolü imzalandı. Tüm üreticilerimize hayırlı olmasını dileriz..

 • 231
  24.09.2019

  Bergamalı Çiftçilere Faiz Müjdesi

  Bergamalı Çiftçilere Faiz Müjdesi Türkiye İş Bankası A.Ş. Bergama Şubesi ile Bergama Ziraat Odası Başkanlığı, oda üyesi çiftçilerimize indirimli faiz oranlı kredi kullandırımı konusunda protokol imzaladı. İmza törenine Türkiye İş Bankası A.Ş. Bergama Şube müdürü YASEMİN ORHAN, İzmir Bölge Satış Müdürlüğü Müdür Yardımcısı İLKER EROL, tarım yetkilisi ALPER KEMAL CENGİZ ile Bergama Ziraat Odası Başkanımız NURİ TAŞKIRANOĞULLARI katıldı. Ziraat Odası ve Türkiye İş Bankası A.Ş. işbirliği ile yapılan anlaşma sonucu çiftçilerimize destek olunması her türlü bankacılık işlemlerinin yapılması, indirimli kredi kullandırılması ve imece kart taleplerinin alınması hedeflenmektedir.

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı