Odamızdan Haber ve Duyurular

Bergama Ziraat Odası

 • 244
  03.12.2019

  ''AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN ODAMIZA ZİYARET''

  Ak Parti İlçe Başkanı Sebahattin GÜZEL, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nalan DEMİRBİLEK, Belediye Meclis Üyesi Mahmut SAĞLIK ve yönetim kurulu üyeleri odamızı ziyarette bulundular. Başkanımız Nuri TAŞKIRANOĞULLARI kendilerine Bakırçay üreticisinin sorunlarından anlattı. İlgilerinden ve nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz..

 • 243
  03.12.2019

  3ARALIKDÜNYAENGELLİLERGÜNÜ

  Her insan bir engelli adayıdır. En büyük engel zihindedir... Sevgi varsa engel yoktur. #3ARALIKDÜNYAENGELLİLERGÜNÜ

 • 242
  11.11.2019

  ''GELECEĞE NEFES OL''

  Tarım Orman Bakanlığı tarafından ''Geleceğe Nefes Ol'' sloganı ile başlatılan Fidan dikim seferberliğine Odamız Yönetim Kurulu ile birlikte katılım sağladık.

 • 241
  10.11.2019

  10 KASIM MESAJI

  "Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve yeniliklerin sahibi olan Atatürk, fikirleri ile her zaman yaşayacak ve yaşatılacaktır." Saygıyla ve özlemle anıyouz..

 • 240
  06.11.2019

  MÜNAVEBE UYGULAMALARI KONULU TOPLANTI ODAMIZ TOPLANTI SALONUNDA YAPILDI.

  Bitkisel üretime destekleme kapsamında, örtü altı üretim ve çeltik hariç bir parsele arka arkaya aynı tek yıllık ürün 3 kez ekilmesi durumunda 3. ekilişe destekleme ödemesi yapılmayacaktır! Bu konuda bilgi vermek maksadı ile yapılan toplantı İl Tarım Müdürlüğü yetkilileri ÇKS biriminden Serkan Armaoğlu, Turan Ergin ve Kezban Güvençalan'ın sunumları ile gerçekleşti. Toplantıya Oda Başkanımız Nuri Taşkıranoğulları, Tarım İlçe Müdürü Adem Aklar, İl Tarım Organik Tarım ve Sebze Birimi Personelleri,İlçe Tarım Personelleri,Muhtarlarımız ve çok sayıda üreticimiz katıldı. Katılım sağlayan herkese teşekkür eder bereketli bir sezon geçirmelerini dileriz.

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı