ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 135
  11.10.2017

  ''KIRSAL KALKINMA TOPLANTISI''

  Bergama Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından çiftçilere yönelik kırsal kalkınma destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı Bergama Ziraat Odası Toplantı Salonunda düzenlendi. Çiftçilere tarım desteği almasının yolları anlatıldı.

 • 134
  23.09.2017

  AÇILIŞ

  Bergama Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Süt Toplama Merkezi Açılışı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Aziz KOCAOĞLU'nun Katılımı ile gerçekleşmiştir. Bakırçay çiftçisine hayırlı olmasını dileriz.

 • 129
  19.09.2017

  19 EYLÜL GAZİLER GÜNÜ KUTLAMASI

  Gazilerimiz, şanlı tarihimizin ebedi kahramanları, destansı tarihimizin yaşayan abideleri, milletimizin bağımsız olma şuurunu diri tutan efsaneleri ve Türk vatanseverliğinin, Türk kahramanlığının, Türk fedakârlığının ölümsüz destanlarıdır. Manevi değerlerimizde en büyük mertebe olan şehitlik makamı ile birlikte yâd edilen ve milletimizin gönlünde seçkin bir yeri olan Gazilik mertebesi; milletimizin bağımsızlığı ile inançları uğrunda mücadele eden ve bu konuda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan kahraman vatan evlatlarının hak ettiği müstesna bir mertebedir. Biz de Gaziler Günü dolayısıyla yaşadığımız toprak parçasını vatanlaştıran ve inançlarımızı çiğnetmeyen şehitlerimizi rahmetle anıyor ve gazilerimizi de daima minnet ve şükranla yâd ediyoruz. Bizlere var olma bilincini aşılayan şehit ve gazilerimizin aziz hatırası, bütün Türk Milletinin ruhunda ebediyen canlı kalacaktır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ölen gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor ve yaşayan gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler diliyoruz.

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı