ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 233
  25.09.2019

  Deniz Bank İle Üretici Kart Protokolü

  Bergama Ziraat Odası Başkanlığı ve Deniz Bank Bergama Şubesi arasında Denizbank Şube Müdürü İbrahim NURSAL Oda Başkanımız Nuri TAŞKIRANOĞULLARI ve Ruhiye KURT'un beraberinde Üretici Kart kullanan üreticilerimiz için Ziraat Odası tarım ürünleri satış bölümündeki alış verişlerinde 3 aya kadar 0 faiz protokolü imzalandı. Tüm üreticilerimize hayırlı olmasını dileriz..

 • 231
  24.09.2019

  Bergamalı Çiftçilere Faiz Müjdesi

  Bergamalı Çiftçilere Faiz Müjdesi Türkiye İş Bankası A.Ş. Bergama Şubesi ile Bergama Ziraat Odası Başkanlığı, oda üyesi çiftçilerimize indirimli faiz oranlı kredi kullandırımı konusunda protokol imzaladı. İmza törenine Türkiye İş Bankası A.Ş. Bergama Şube müdürü YASEMİN ORHAN, İzmir Bölge Satış Müdürlüğü Müdür Yardımcısı İLKER EROL, tarım yetkilisi ALPER KEMAL CENGİZ ile Bergama Ziraat Odası Başkanımız NURİ TAŞKIRANOĞULLARI katıldı. Ziraat Odası ve Türkiye İş Bankası A.Ş. işbirliği ile yapılan anlaşma sonucu çiftçilerimize destek olunması her türlü bankacılık işlemlerinin yapılması, indirimli kredi kullandırılması ve imece kart taleplerinin alınması hedeflenmektedir.

 • 230
  20.09.2019

  TARIM BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ BERGAMADA!!!

  Tarım Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli'yi Bergamamızda ağırladık.Başkanımız Sayın Nuri Nuri Taşkıranoğulları kendisiyle yaptığı görüşmede Bakırçay Bölgemizin sorunlarını iletti. Ayrıca 2019 Yılı Pamuk Primlerinin 80 kuruşun altında kalmayacağını ve 1 TL. sı olarak düzenlenmesi için gereken çalışmalarda bulunduklarını yakın zamanda açıklayacaklarını ifade ettiler.2020 Yılında Dane Zeytine de prim verileceği müjdesini açıklayan sayın Pakdemirli'ye bölgemize gösterdiği hassasiyetten ötürü tüm Bergama çiftçisi adına teşekkür ederiz...

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı