ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 228
  19.09.2019

  TOHUMLUK AYÇİÇEĞİ HASAT ZAMANI

  Kaymakamımız Sayın Mahmut Kaşıkçı Sayın Belediye Başkanımız Hakan Koştu ve Tarım İlçe Müdürümüz Sayın Adem Aklar'ın katılımlarıyla bölgemiz Eğrigöl Mahallemizde büyük bir gayret ile Tohumluk Ayçiçeği yetiştiren çiftçilerimizi ziyaret ettik. Emeklerinin karşılığını aldıkları bir sezon dileriz..

 • 227
  18.09.2019

  BERGAMA ZİRAAT ODASI VE ÖZEL BERGAMA MEDİGÜN HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

  BERGAMA ZİRAAT ODASI VE ÖZEL BERGAMA MEDİGÜN HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI Bergama Ziraat Odası ile Özel Bergama Medigün Hastanesi(tıp merkezi) arasında imzalanan protokol ile Bergama Ziraat Odasına kayıtlı üreticilerimize kendileri ve birinci derece bakmakla yükümlü oldukları (Anne, Baba, Eş, Çocuk) kişilere Çİftçilik belgesi ile birlikte gittiklerinde hastaneden alacakları hizmette toplam fiyat üzerinden %20 indirim sağlanacak. Üreticiler adına yaptıkları bu sözleşmeden çok memnun olduğunu belirten oda başkanımız Nuri Taşkıranoğulları üreticilerimiz adına hayırlı olmasını diledi.

 • 226
  02.09.2019

  KIRSAL KALKINMA DESTEKLEME PROGRAMI

  TARIMA DAYALI EKONOMİK YATIRIMLAR KAPSAMINDAKİ HİBE BAŞVURULARI TOPLANTISI BERGAMA ZİRAAT ODASI TOPLANTI SALONUNDA YAPILDI. İl Tarım Müdürlüğü Personelleri Burcu EFE ve Handan KÖKSAL'ın sunumları ile kırsal kalkınma destekleme programı kapsamında tarıma dayalı hibe başvuruları toplantısı Başkanımız Nuri TAŞKIRANOĞULLARI, oda yöneticilerimiz, Bergama İlçe Tarım müdürlüğü Personelleri Bayram ŞIK ve Halil ASLAN'ın katılımları ile odamız toplantı salonunda yapılmıştır. Katılım sağlayan üreticilerimize teşekkür ederiz..

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı