ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 234
  10.10.2019

  ''YURTTA BARIŞ, DÜNYADA BARIŞ''

  Kahraman Mehmetçiğimizin, ‘Yurtta barış, dünyada barış’ ilkesiyle bölgede huzur ve barış ortamı sağlayarak, sağ salim dönmesini temenni ediyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun.

 • 233
  25.09.2019

  Deniz Bank İle Üretici Kart Protokolü

  Bergama Ziraat Odası Başkanlığı ve Deniz Bank Bergama Şubesi arasında Denizbank Şube Müdürü İbrahim NURSAL Oda Başkanımız Nuri TAŞKIRANOĞULLARI ve Ruhiye KURT'un beraberinde Üretici Kart kullanan üreticilerimiz için Ziraat Odası tarım ürünleri satış bölümündeki alış verişlerinde 3 aya kadar 0 faiz protokolü imzalandı. Tüm üreticilerimize hayırlı olmasını dileriz..

 • 231
  24.09.2019

  Bergamalı Çiftçilere Faiz Müjdesi

  Bergamalı Çiftçilere Faiz Müjdesi Türkiye İş Bankası A.Ş. Bergama Şubesi ile Bergama Ziraat Odası Başkanlığı, oda üyesi çiftçilerimize indirimli faiz oranlı kredi kullandırımı konusunda protokol imzaladı. İmza törenine Türkiye İş Bankası A.Ş. Bergama Şube müdürü YASEMİN ORHAN, İzmir Bölge Satış Müdürlüğü Müdür Yardımcısı İLKER EROL, tarım yetkilisi ALPER KEMAL CENGİZ ile Bergama Ziraat Odası Başkanımız NURİ TAŞKIRANOĞULLARI katıldı. Ziraat Odası ve Türkiye İş Bankası A.Ş. işbirliği ile yapılan anlaşma sonucu çiftçilerimize destek olunması her türlü bankacılık işlemlerinin yapılması, indirimli kredi kullandırılması ve imece kart taleplerinin alınması hedeflenmektedir.

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı