ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma 08:00 - 17:00
Bergama Ziraat Odası
Atmaca Mh. Karacaahmet Cd. No:9/A Bergama, İzmir
Telefon
0 232 633 24 64
posta@berzob.org
 • 230
  20.09.2019

  TARIM BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ BERGAMADA!!!

  Tarım Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli'yi Bergamamızda ağırladık.Başkanımız Sayın Nuri Nuri Taşkıranoğulları kendisiyle yaptığı görüşmede Bakırçay Bölgemizin sorunlarını iletti. Ayrıca 2019 Yılı Pamuk Primlerinin 80 kuruşun altında kalmayacağını ve 1 TL. sı olarak düzenlenmesi için gereken çalışmalarda bulunduklarını yakın zamanda açıklayacaklarını ifade ettiler.2020 Yılında Dane Zeytine de prim verileceği müjdesini açıklayan sayın Pakdemirli'ye bölgemize gösterdiği hassasiyetten ötürü tüm Bergama çiftçisi adına teşekkür ederiz...

 • 228
  19.09.2019

  TOHUMLUK AYÇİÇEĞİ HASAT ZAMANI

  Kaymakamımız Sayın Mahmut Kaşıkçı Sayın Belediye Başkanımız Hakan Koştu ve Tarım İlçe Müdürümüz Sayın Adem Aklar'ın katılımlarıyla bölgemiz Eğrigöl Mahallemizde büyük bir gayret ile Tohumluk Ayçiçeği yetiştiren çiftçilerimizi ziyaret ettik. Emeklerinin karşılığını aldıkları bir sezon dileriz..

 • 227
  18.09.2019

  BERGAMA ZİRAAT ODASI VE ÖZEL BERGAMA MEDİGÜN HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

  BERGAMA ZİRAAT ODASI VE ÖZEL BERGAMA MEDİGÜN HASTANESİ ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI Bergama Ziraat Odası ile Özel Bergama Medigün Hastanesi(tıp merkezi) arasında imzalanan protokol ile Bergama Ziraat Odasına kayıtlı üreticilerimize kendileri ve birinci derece bakmakla yükümlü oldukları (Anne, Baba, Eş, Çocuk) kişilere Çİftçilik belgesi ile birlikte gittiklerinde hastaneden alacakları hizmette toplam fiyat üzerinden %20 indirim sağlanacak. Üreticiler adına yaptıkları bu sözleşmeden çok memnun olduğunu belirten oda başkanımız Nuri Taşkıranoğulları üreticilerimiz adına hayırlı olmasını diledi.

Bergama Ziraat Odası Başkanlığı